Kiralama Rehberi | Perla Rent A Car Araç Kiralama

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

PERLA’DAN

Maximum Kartlılara

Taksit İmkanı

DETAY MAXIMUM KARTLILARA ÖZEL TAKSİT İMKANI!

ONLINE

Ödemede

%5 İndirim

DETAY ONLINE ÖDEMEDE %5 İNDİRİM FIRSATI

Rezervasyon ve Kiralama Süreci

Online rezervasyon işleminizi  https://perlatr.com  web sayfamızdan bir kaç adımda tamamlayabilir veya dilerseniz online ödeme (3D Güvenli Alışveriş) ile aracınızı daha uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz

Araç Seçimi

Aracın teslim alınacağı ve iade edileceği  PERLA şubesi  ile aracın teslim alınacağı ve iade edileceği tarih bilgileri girilerek "Araçları Göster" butonuna basılır.

Ek Ürün/Hizmet Seçimi

Bir sonraki aşamada seçmiş olduğunuz  tarih aralığında, uygun olan araçlar listelenir. Tercih edeceğiniz araç için “şimdi öde” (rezervasyon esnasında ödeme alınan indirimli ödeme seçeneği) ya da “ofiste öde” (araç teslimi esnasında ödeme alınan indirimsiz ödeme seçeneği) butonuna basarak, ek ürün/hizmet seçimi, kullanıcı ve ödeme bilgileri ile fatura bilgilerinin belirtileceği  bir sonraki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Kiralama bedeli, günlük kira ücreti ile toplam kira gün sayınız  çarpılarak hesaplanır. Seçeceğiniz ek ürün/hizmet bedeli kira gün sayınıza göre otomatik olarak listelenecektir.

Kullanıcı ve Fatura Bilgileri

Aracı kiralayacak olan kişiye ait bilgilerin rezervasyon esnasında doldurulması gerekmektedir.

Faturanızdaki adresin kişisel adresinizden farklı olmasını istiyorsanız, yeni bir "Bireysel" veya "Kurumsal" fatura adresini girebilirsiniz. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi için fatura bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun.  Girilen eksik ya da yanlış bilgi müşterinin sorumluluğundadır.

 Bu aşamada fatura adreslerinizi, almış olduğunuz ek ürün/hizmetler  ve miktarı ile ödeme seçeneğinizin doğrulunu kontrol etmeniz; Fiyat ve Kiralama Koşullarını okuyarak onaylamanız gerekmektedir.

Fiyat ve Kiralama Koşullarını okuyup, sayfanın altında yer alan ödeme/iptal/değişikli koşulları ile sözleşme metnini "Okudum, kabul ediyorum" butonunu kaydırarak onaylamanız gerekmektedir.

Ödeme Seçimi

Rezervasyonu sonlandırmak için kullanmak istediğiniz ödeme tipini seçerek ve gerekli ödeme bilgilerini doldurup "Ödeme yap" butonuna tıklayıp "Rezervasyon Özeti" adımına geçebilirsiniz.

Rezervasyonun Tamamlanması

Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir. Bu sayfada rezervasyon numaranız bulunmaktadır. Siparişiniz ile ilgili bilgiler aynı şekilde e-posta adresinize de gönderilmektedir.