Aylık Araç Kiralama | Perla Rent A Car Araç Kiralama

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

PERLA’DAN

Maximum Kartlılara

Taksit İmkanı

DETAY MAXIMUM KARTLILARA ÖZEL TAKSİT İMKANI!

ONLINE

Ödemede

%5 İndirim

DETAY ONLINE ÖDEMEDE %5 İNDİRİM FIRSATI

Aylık Araç Kiralama Nasıl Olur?

Araçları aylık olarak kiralamak, firmalar için hem fiyat hem de vergi avantajı barındırması açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Günlük araç kiralamaya göre daha ekonomik fiyatlarla aylık araç kiralama yapabilirsiniz. Kiralama dönemi olan 1 ayın (30 gün) sonunda, araç kiralamayı uzatmak istediğinizde kiralamayı uzatabilir ya da istediğiniz kiralama döneminin sonunda aracınızı iade edebilirsiniz.

Aracınızı kirlarken herhangi bir taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Filo kiralama şirketlerinde genellikle 12, 24 veya 36 ay taahhüt verme zorunluluğu bulunur. Perla’da isterseniz 1 ay sonra aracınızı iade edebilirsiniz ve herhangi bir ceza uygulanmaz.

Perla’da aylık araç kiralama yaparken herhangi bir taahhüt altına girmediğiniz için kendinizi özgür hissedersiniz. İhtiyacınız kalmadığında aracı geri iade edebilirsiniz. Fiyatlandırma Türk Lirası (TL) üzerinden olup, Euro ya da Dolar kuru üzerinden yapılmadığı için kur riski de taşımazsınız. Euro veya Dolar kuru ne kadar yükselirse yükselsin, sizin araç kiralama maliyetiniz bu durumdan etkilenmez.

Firmanızın ya da şahsınızın ihtiyacı için aylık araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Aylık Araç Kiralama İçin Neler Gerekli?

Aylık araç kiralamayı firmanızın çalışanları için gerçekleştiriyorsanız, firmanızla yapılacak aylık araç kiralama sözleşmesine istinaden çalışanlarınız sadece ehliyetleri ile araçlarını teslim alabilirler. Araç kiralamada bir zorunluluk olan depozito tutarı, kira ücreti dışında ayrıca tahsil edilir.

Kişisel ihtiyaçlarınız için aylık araç kiralama yapıyorsanız, kiralamayı yapabilmek için en az iki senelik bir ehliyet, 6 ay geçerli bir kredi kartına ve adres teyidi gösterir bir belgeye (fatura, ikametgah vb.) ihtiyacınız var.


Ne Kadar Depozito Uygulanır?

Araç gruplarına göre belirlenmiş 500 TL – 2.000 TL arasında değişiklik gösteren teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Firmanızın çalışanları için aylık kiralama yapıyorsanız, teminat tutarı şirket kredi kartından veya şirket hesabınızdan transfer yolu ile tahsil edilir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezi:  +90 (507) 132 00 27  veya e-mail: info@perlatr.com ile iletişime geçebilirsiniz.