ARAÇ KİRALAMA’NIN PÜF NOKTALARI | Perla Rent A Car Araç Kiralama

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

PERLA’DAN

Maximum Kartlılara

Taksit İmkanı

DETAY MAXIMUM KARTLILARA ÖZEL TAKSİT İMKANI!

ONLINE

Ödemede

%5 İndirim

DETAY ONLINE ÖDEMEDE %5 İNDİRİM FIRSATI

Araç Kiralamanın Püf Noktaları

access_time 08 Ocak, 2018

Araç Kiralamanın Püf Noktaları

A raç kiralama belirli zaman aralıklarında uzlaşım ihtiyacınızı gideren ve son zamanlarda oldukça popüler olan bir olgudur. İsterseniz günü birlik isterseniz de uzun vadeli olarak araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralama, diğer adı ile Rent A Car ekonomik ve zamansal olarak harika avantajlar içermektedir. Bazen tatile gitmek için, bazen seyahat gerektiren işler için bazen ise acil durumlar için araç kiralanabiliyor.

Rent A Car sektörünün oldukça genişlediği bu dönemlerde hem kiralayan kişinin hem de kiralanan kurumun zarar görmemesi için dikkat edilmesi gerekenleri aklınızdan çıkarmayarak olası problemleri engelleyebilirsiniz.

1-Yasal izni olan firmaları tercih edin

Araç kiralarken mutlaka araç kiralama izni ve belgelerini alan işletmeleri kullanın. Aksi taktirde başınıza olmadık işler gelebilir.


2-Araç kiralarken mutlaka sözleşmenizi yapın

Araç kiralarken şartların ve kuralların açıkça belirtildiği rent a car sözleşmesini mutlaka yapın. Bu sözleşme olası bir problemde hem sizin haklarınızı hem de işletmecinin haklarını korur.


3-Araç kaskosunun ve Rent A Car kaskosunun tam olduğuna emin olun

Araba kiraladığınız işletmenin hem araç kaskosunun hem de Rent A Car kaskosunun bulunduğundan emin olun. Rent A Car kaskosu olmayan bir işletmeden araba kiraladığınızda, kaza yapmanız durumunda araç kaskosu olsa bile bazı masraflar size kalabilir.