Hakkımızda | Perla Rent A Car Araç Kiralama

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

PERLA’DAN

Maximum Kartlılara

Taksit İmkanı

DETAY MAXIMUM KARTLILARA ÖZEL TAKSİT İMKANI!

ONLINE

Ödemede

%5 İndirim

DETAY ONLINE ÖDEMEDE %5 İNDİRİM FIRSATI

2-A İnşaat Mühendislik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, Garenta, Hertz, Perla Filo, Sigortanom, Carwiz ve ikinciyeni.com gibi bir çok markayı bünyesinde barındıran firmamız operasyonel faaliyetleri ile yakın zamanda Türkiye geneline hizmet vermeyi hedeflemektedir.

PERLA, kısa dönem araç kiralamanın yanı sıra filo kiralama sektöründe de müşteri memnuniyeti odak noktasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası kalite standartlarını ön planda tutan kiralama kültürüyle, sürekli gelişerek büyümeyi kendisine misyon edinmektedir.

Müşterilerimize kendi araçlarını kullanıyormuş konforunu yaşatabilmek için araç filomuzu güvenilir, yeni ve dinamik tutmak hedefiyle yola çıktık. Bu uzun yolda birlikte ilerleyebilmek için yetkinliklerimizi ve teknolojik altyapımızı sürekli güncel tutmaya çalışmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana bize güvenen , bizimle yol arkadaşlığı etmiş ve edecek tüm müşterilerimizin sorumluluğunu taşıyoruz ve PERLA ailesi olarak bu sorumluluk bilincini hiçbir zaman kaybetmeden ilerleyeceğiz.