FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

ONLINE

Ödemede

%25 İndirim

DETAY

PERLA’DAN

Maximum Kartlılara

Taksit İmkanı!

DETAY

ARACINIZI HEMEN KİRALAYIN

Size uygun aracı seçip teslimata kadar tüm süreçleri online olarak tamamlayın.

Gaziantep Havalimanı Şubesi
İstanbul Şubesi
  • Adres: İstanbul Şubesi
  • Telefon: +90 (552) 208 33 83
  • E-Posta: ist@perlatr.com
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Konya Havalimanı Şubesi
Diyarbakır Havalimanı Şubesi
Manisa Şubesi
Mardin Havalimanı Şubesi
Şanlıurfa Havalimanı Şubesi

ONLINE

Ödemede

%25 İndirim

DETAY

PERLA’DAN

Maximum Kartlılara

Taksit İmkanı!

DETAY

Kiralama
Koşulları

DETAY

Bir Kaza Durumunda Yapılması Gerekenler

DETAY

Aylık
Kiralama

DETAY

Şehirden Kaçış: Kamp

GİT

Türkiye'de Görmeniz Gereken 5 Tarihi Yer

Anadolu toprakları bin yıllar boyunca medeniyetin beşiği olmuştur. Özellikle Fırat ve Dicle arasındaki bereketli topraklar için kavimler asırlar boyu birbiri il savaşmış, mücadele etmiştir. Türkiye barındırdığı çeşitli kültürler nedeniyle dünyanın en şanslı ülkelerinden biridir. Her yıl milyonlarca turist ülkemiz topraklarında yaşamış eski uygarlıkların miraslarını görmek için ülkemize gelmektedir.

GİT

Pırıl Pırıl Araçlar için İpuçları

Kültürümüzde temizliğin her zaman ayrı bir yeri vardır. Temiz ortam zihinsel olarak rahatlatıcı ve sağlığımız için de gereklidir. Aynı zamanda eşyalarımızın kullanım ömrünü de arttırmış oluruz. Araba temizliği de en az ev temizliği kadar önemli. Estetik kaygıların yanı sıra düzenli temizliği yapılmayan araçların kaporta ömrü kısalır, performansı düşer ve sağlığınız için tehdit oluşturabilir. Bu yüzden araba temizliği özen ve emek ister. Ev temizliğinin püf noktaları olduğu gibi araba temizliğinin de var. Ama araba temizliği öyle ev temizliğine benzer mi, bir cila kaç para haberin var mı diyorsanız sizi buraya alalım.

GİT

Alkollü Araç Kullanmak...

Alkollü araç kullanmak çağımızın en büyük problemlerinden birisidir. Dünyada ölümcül trafik kazalarının %65’i alkol nedeni ile olmaktadır. İnsanlar bazen kendi araçları ile bazen ise Rent a Car’dan kiraladıkları araçlar ile alkollü yolculuk yapıyor. Herkes alkollü araç kullanmanın nelere gebe olduğunu gayet iyi biliyor fakat gene de alkollü araç kullanmaktan vaz geçmiyorlar. Alkollü araç kullanarak hem kendi hayatlarını hem sevdiklerininkini hem de aynı yolu kullanan sayısız yaya ve sürücüyü riske atıyorlar. Alkollü araç kullanmanın eninde sonunda birilerine zarar vereceğini unutmayın ve alkollü araç kullanmadan önce bir daha düşünün diyoruz.

GİT

Hayallerin Şehri: Alanya

Antik çağların korsanlarına, Bizans devrinin derebeylerine ev sahipliği yapan Alanya, Anadolu Selçuklu devletine de başkentlik yapmıştır. Antalya merkeze 133 km, İstanbul’a 805 km uzaklıkta bulunan Alanya; tarihin, tarımın ve denizin buluşma noktasıdır. Arabanızla gitmek istemezseniz 45 km yakınındaki Gazipaşa hava alanını da kullanabilirsiniz. Tarihin gölgesinde bir tatil merkezi olan Alanya şehri; deniz, kum, güneş üçlüsünü en uç mertebede deneyimleyebileceğiniz merkezlerden biridir.

GİT

Araba Teknolojisinde Otomasyonun Gelişimi

GİT
Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ve 3D Secure ile korunmaktadır.